пагорб
Хмарка
Хмарка
Хмарка
Хмарка
Хмарка
Сонце
Натуральні пребіотики
для здорових животиків

Дуфаджелі – жувальні пастилки для дітей у формі

ведмедиків

Щодня допомагає травленню і правильній роботі кишечника, сприяючи регулярному стулу
Підтримує баланс мікрофлори кишечника, сприяє зростанню власних корисних бактерій
У складі лактулоза (пребіотик), желатин, натуральні фруктові та овочеві концентрати - нічого зайвого

про продукт

Сила Дуфаджелі

Якщо захисні сили організму ослабли, на допомогу малюку і його мамі прийде Дуфаджелі. Він сприяє підтримці корисної мікрофлори кишечника і зміцненню імунітету. А значить, хвороб може стати менше!

Медведик Дуфаджелі
Привіт! Я ведмедик Дуфаджелі – ваш помічник в турботі про здоров’я дитини
Для дітей від 3-х років
Девочка

Кому підійде Дуфаджелі?

Дітям з нерегулярним стулом

Неправильне харчування може стати причиною нерегулярного стулу. Для нормалізації правильної роботи кишечника важливо підтримувати здоровий баланс мікрофлори.

Дуфаджелі допомагає правильній роботі кишечника і сприяє регулярному стулу, підтримуючи здоровий баланс мікрофлори кишечника.

Дітям з порушенням роботи кишечника після перенесених ГРЗ/ГРВІ1 або після лікування антибіотиками.

Кишечник є важливою частиною імунної системи, адже 80% імунних клітин знаходиться саме в слизовій оболонці кишечника. Тому для підтримки імунітету важливо мати здоровий баланс мікрофлорі кишечника.

Тому для підтримки імунітету важливо мати здоровий баланс мікрофлори кишечника. Дуфаджелі може допомогти імунній системі боротися з інфекцією.

Дітям, які часто хворіють

Кишечник є важливою частиною імунної системи, адже 80% імунних клітин знаходиться саме в слизовій оболонці кишечника. Тому для підтримки імунітету важливо мати здоровий баланс мікрофлори кишечника.

Дуфаджелі може допомогти імунній системі боротися з інфекцією.

Дітям з дисбіозом на фоні алергічних захворювань*

Для дітей-алергіків характерна більш низька різноманітність кишкової мікрофлори, а її порушений баланс може посилити прояв наявних алергічних реакцій.

Дуфаджелі сприяє зростанню корисних бактерій в кишечнику, знижуючи прояви алергічних реакцій.

Дітям для профілактики порушень роботи шлунково-кишкового тракту

Неправильне харчування і стрес можуть призводити до порушення балансу мікрофлори, що може провести до порушення роботи шлунково-кишкового тракту, частих запорів і порушення всмоктування поживних речовин з їжі.

Дуфаджелі підтримує баланс мікрофлори кишечника, сприяючи регулярному стулу і покращенню всмоктування поживних речовин і вітамінів з їжі.

/
* При переносимості компонентів дієтичної добавки Дуфаджелі. Ознайомтесь, будь ласка, з інформацією на упаковці 1 Гострі респіраторні захворювання/Гострі респіраторні вірусні інфекції

Купити Дуфаджелі для моєї дитини

Запитуйте Дуфаджелі в аптеках вашого міста.
А ми допоможемо знайти найближчу!
Натисніть для цього на кнопку «Де купити». Де купити

Перехід на сторонній сайт

Сайт, на який Ви збираєтеся перейти, не перебуває під контролем Abbott Laboratories, і Abbott Laboratories не несе відповідальності за зміст цього сайту або будь-яких додаткових посилань з цього сайту. Abbott Laboratories надає ці посилання тільки для Вашої зручності, і розміщення будь-якого посилання не означає, що Abbott Laboratories підтримує цей сайт або схвалює його зміст.

Чи хочете Ви продовжити і перейти на цей сайт?

x