«Дуфаджелі», жувальні пастилки

Дієтична добавка. Пребіотик. Не є лікарським засобом

Інструкція по використанню

Форма випуску:

по 30 жувальних пастилок, по 2,46 г(g) кожна, в пластиковому флаконі.

Склад:

сироп лактулози, желатин, лимонна кислота, концентрати фруктів і овочів (чорна смородина, морква), натуральний ароматизатор апельсиновий, глазуруючий агент. Може містити невелику кількість споріднених цукрів (наприклад, лактозу, галактозу, епілактозу, фруктозу), як залишки від синтезу. Без ГМО.

Поживна цінність 1 пастилки: лактулози -1,43 г(g), вуглеводи -0,42 г(g), білок – 0,18 г(g), жири – 0,004 г(g); енергетична цінність -5,32 ккал (kcal).

Опис і властивості:

Пастилки Дуфаджелі містять лактулозу, яка стимулює випорожнення кишечника (прискорює кишковий транзит). Сприяє росту корисних бактерій та зменшує кількість шкідливих бактерій в кишечнику; є пребіотиком для підтримання здорового балансу кишкової мікрофлори; покращує засвоєння кальцію.

Рекомендація щодо вживання:

Послаблююча дія: діти (3-6 років): до 2-х пастилок; діти (7-14 років): до 4-х пастилок; підлітки і дорослі (15 років і старше): до 7 пастилок на добу.

Пребіотична дія: діти (3-14 років): 1 пастилка; підлітки і дорослі (15 років і старше): 2 пастилки на добу.

Покращення засвоєння кальцію: діти (3-6 років): 1 пастилка; діти (7-14 років): 2 пастилки; підлітки і дорослі (15 років і більше): 3 пастилки на добу.

Пастилку необхідно спочатку розжувати, а потім проковтнути. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу, оскільки це може викликати діарею. Добова доза може бути відкорегована в залежності від реакції вашої травної системи. Прийом рекомендованої добової дози одночасно, призводить до описаного ефекту покращення.

Пастилки Дуфаджелі не призначені для діагностування, лікування або профілактики хвороби. В перші дні прийому можуть виникнути здуття живота та метеоризм. Це залежить від дози та зазвичай зникає через декілька днів. Продукт не слід використовувати в якості заміни різноманітного і збалансованого харчування та здорового способу життя. Містить молоко та молочні продукти (включаючи лактозу). Не застосовуйте, якщо ви страждаєте на галактоземію; непереносимість галактози, лактози або фруктози; лактазну недостатність; порушення всмоктування глюкози-галактози. Не рекомендовано дітям віком до 3-х років через можливий ризик вдавитися пастилкою.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°. Закривати кришкою після відкриття. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності:

2 роки

Виробник:

Ф.Хунцікер & Ко. АГ, Хаймштрассе, 18, 8953 Дітікон, Швейцарія; Амафарм ГмбХ, Ам Оксенвальд, 3, 66539 Нойнкірхен-Веллесвайлер, Німеччина

Претензії приймаються за адресою:

ТОВ “Абботт Україна”, 01010, м. Київ, вул. Московська, 32/2, 7 поверх,

тел.: +38 044 498-60-80,
факс: +38 044 498-60-81


Перехід на сторонній сайт

Сайт, на який Ви збираєтеся перейти, не перебуває під контролем Abbott Laboratories, і Abbott Laboratories не несе відповідальності за зміст цього сайту або будь-яких додаткових посилань з цього сайту. Abbott Laboratories надає ці посилання тільки для Вашої зручності, і розміщення будь-якого посилання не означає, що Abbott Laboratories підтримує цей сайт або схвалює його зміст.

Чи хочете Ви продовжити і перейти на цей сайт?

x